Jak rezerwować

 

Jak rezerwować

 

Poprzez Internet :

 

 1. W polach  wyszukiwarki należy wpisać i zaznaczyć kryteria, które pomogą nam odnaleźć oferty  spełniające Państwa oczekiwania (sposób podróży, kraj, termin, liczba i wiek uczestników). Po kliknięciu "szukaj" system zaprezentuje Państwu listę porównawczą wycieczek, najbliższe Państwa oczekiwaniom określonym w preferencjach. Przy każdej ofercie znajduje się informacja o cenie wycieczki, hotelu, Organizatorze, regionie.

 2. Po dokładnym zapoznaniu się z opisem, ceną i dostępnością oferty, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, do którego wprowadzić należy prawidłowe dane osobowe uczestników wycieczki, niezbędne do dokonania rezerwacji w systemie.

 3. Wszystkie pola oznaczone "gwiazdką" powinny być wypełnione.

 4. Zapoznanie się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Organizatora należy potwierdzić zaznaczając odpowiednią informację. Kompletny formularz zostaje przesłany do naszego systemu rezerwacyjnego.

 5. Następnie pracownik Biura Podróży ELKATRAVEL skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail. Po potwierdzeniu przez Państwa chęci zakupu wycieczki, sprawdzeniu dostępności miejsc oraz potwierdzeniu pełnej ceny wycieczki pracownik prześle e-mail potwierdzający złożenie zamówienia wraz z  dokumentami rezerwacyjnymi:  Umową i Warunkami Uczestnictwa Organizatora. Po sprawdzeniu przez Państwa danych w umowie dokonujecie Państwo opłaty za rezerwację. Ze względów formalnych prosimy Państwa o podpisanie i odesłanie otrzymanej Umowy faksem na numer : 22 403 60 66 lub po zeskanowaniu e-mailem na adres: biuro@elkatravel.pl w dniu potwierdzenia rezerwacji.

 6. Wpłaty można dokonać gotówką w biurze, przelewem bankowym, przelewem internetowym lub kartą kredytową.

 

Wpłat należy dokonywać na konto:

 

AGENCJA BIURA PODRÓŻY ELKATRAVEL

 

ALIOR BANK S.A 16 2490 0005 0000 4510 4400 5464

 

w tytule przelewu prosimy o podanie numer rezerwacji widocznego w otrzymanych dokumentach.

 

Aby skrócić czas oczekiwania na zaksięgowanie Państwa wpłaty i tym samym przyspieszyć proces rezerwacji prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty na adres biuro@elkatravel.pl lub biuro.elkatravel@op.pl lub faksem na numer 22 403 60 66 Przesłanie potwierdzenia przelewu (lub alternatywnie pomyślna autoryzacja karty kredytowej) jest równoznaczne z akceptacją Umowy i Warunków Uczestnictwa Organizatora.

 

 1. Na podstawie dokonanej wpłaty pracownik biura potwierdzi ostatecznie rezerwację w systemie Organizatora, a następnie przesyła Państwu e-mailem potwierdzenie rezerwacji, która upoważni Państwa do odbioru dokumentów. Umowa pomiędzy Państwem a Organizatorem zostaje zawarta w momencie potwierdzenia rezerwacji przez Organizatora.

 2. Przestrzeganie terminów płatności określonych w warunkach uczestnictwa Organizatora gwarantuje utrzymanie zarezerwowanych miejsc.

 

Telefonicznie:

 

 1. Wybierając numer telefonu 22 403 60 66 połączycie się Państwo z pracownikiem Biura Podróży ELKATRAVEL, któremu należy podać kod oferty znalezionej w wyszukiwarce lub przekazać ogólne preferencje i oczekiwania dotyczące wyjazdu. Wówczas konsultant zaproponuje oferty spełniające Państwa kryteria wyboru.

 2. Po potwierdzeniu przez Państwa chęci zakupu wycieczki, sprawdzeniu dostępności miejsc, oraz potwierdzeniu pełnej ceny wycieczki, na podany adres zostanie przesłany e-mail  potwierdzający złożenie zamówienia, wraz z dokumentami rezerwacyjnymi: Umową i Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Organizatora.

 3. Po sprawdzeniu danych w umowie dokonujecie Państwo zapłaty za rezerwację. Ze względów formalnych prosimy o podpisanie i odesłanie otrzymanej Umowy faksem na numer : 22 403 60 66 lub e-mailem na adres: biuro@elkatravel.pl lub biuro.elkatravel@op.pl w dniu potwierdzenia rezerwacji.

 4. Wpłaty można dokonać gotówką w biurze, przelewem bankowym, przelewem internetowym lub kartą kredytową.

 

Poprzez osobistą wizytę biurze:

 

 1. Rezerwację wycieczki można dokonać podczas bezpośredniej wizyty w Biurze Podróży ELKATRAVEL podając kod wyszukanej oferty.

 2. Jeżeli nie będą Państwo zdecydowani na konkretną wycieczkę, nasi pracownicy, na podstawie uzyskanych kryteriów, przedstawią najlepsze oferty spełniające Państwa wymagania.

 3. Podpisanie Umowy - zgłoszenia oraz uregulowanie zapłaty następuje bezpośrednio w biurze.

 

Adres naszego biura znajdziecie Państwo w zakładce Kontakt

 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu:

 

22 403 60 66 lub 794 796 900.

 

 

 

Ważne przed podróżą

 

Przed każdą podróżą ważne jest, aby zapoznać się z informacjami dotyczącymi przepisów celnych w połączeniach lotniczych m.in.: wymagań dotyczących przewożonego bagażu, a także wiz i szczepień.

 

Przy organizacji podróży służymy Państwu pomocą i szczegółowo informujemy o potrzebnych dokumentach, ale radzimy również odwiedzić poniżej podane strony www:

 

Informacje dla podróżujących

 

Ostrzeżenia dla podróżujących

 

Z wizą czy bez - poradnik dla podróżujących

 

Szczepiania dla podróżujących